SiLKR0AD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SiLKR0AD

online oyunlar ve eğlence

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

UREUCHİNİN İNTİKAMI

3 posters
YazarMesaj
emrepun
yeni üye
emrepun

UREUCHİNİN İNTİKAMI Empty
MesajKonu: UREUCHİNİN İNTİKAMI   UREUCHİNİN İNTİKAMI Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 12:47 am

-Maymunlar çarsınki beni onu gördüm
-Noldu Toph neyi gördün
-Ureuchi Jangana geri dönmüş
-Ne diyorsun nasıl döner jangana girmesi imkansız..!
-Sen öle san gözlerimle gördüm 100 ' lerce black robberle jangana girmiş,Imperial Palace ye girmiş ve imparatoru esir almış
-Aman ALLAH'ım hotandan özel savaşçıları çagırmamız gerek
-Peki. Tamam sen Hotana mektup yaz bende donwhangda iç karışıklık çıkmasını önlicem

Aradan bir hafta geçer ve hotanın en iyi savaş ustaları Aengin istegi üzerine donwhanga gelir.savaş için hazırlıklar başlar hotandan gelen blade,glavie,bow masterları acemi askerlere ders vermeye başlar o günlerde blacksmith çok yogundur hiç durmaksızın silah yapar.Herkesin tek bir amacı vardır Jangan kurtulmalı Jangan imparatoru Roku kurtarılmalıdır...

-Herşey hazırmı Toph artık yola koyulmanın zamanı geldi
-Evet herşey hazır yola çıkabiliriz Ureuchiye iyi bir ders vermenin zamanı geldi .

Bu düşünceyle yola çıkarlar tam 10.000 kişilik bir orduyla China East Ferryden çıktıkları sırada
her zaman yoğun olan o bölgeyi ıssız olarak bulurlar .General Aengin düşüncesine göre oraya kimse ögrenmeden gidebileceklerdi,ama düşündüğü gibi olmadı daha limana adım attıkları anda bile ağaçların arkasında duran black robber archerlar hemen ureuchiye Aeng in jangan topraklarına girdigini haber werdiler.Bunun üzerine Ureuchide hazırlanmaya başladı ve Excortist Home nin aşşasındaki yola tam 17000 tane robber asker yolladı.Ama Ureuchinin bilmediği birşey vardı Aengın robberlar içindeki bazı casusları ona Excortist Home ye geleceklerini haber vermişti...

-Toph ateş masteri Zuko Ve su Masteri Katarayı yanıma çagır
-Emredersiniz. Generalim.

Zuko ve Katara gelir

-Hoşgeldiniz su ve ateş kralları
-Bizi neden çağırdın
-Çağırmamın sebebi bir taktik değişikligi yapacagız
Zuko ve Katara:-Nasıl bir taktik ?
-Zuko sen dogudan Katara sende batıdan saldıracaksınız.Ben ortada Ureuchiyi oyalarken siz sag ve sollardan arkalarına geçeceksiniz.
-Tmm efendim.

Ve akşam olur Aengin kontrolündeki ordu tiger mountainin eteklerinde kamp kurarlar.O akşam herkes çok gergindir.

-Ya biz Ureuchiye saldırırken Ureuchi Rokuyu öldürürse
-Roku benim büyükbabam biliyorsun ama yapacak başka çare yok.Ureuchinin bu şekilde davranmasına izin veremeyiz bu yolda ben bile ölürüm
-Generalim lütfen böyle konuşmayın siz ölürseniz biz ne yaparız?
-Bu şekilde düşünme bizim yerimizide dolduran biri elbet bulunur hadi şimdi yatıp dinlen yarın bizi çok çekişmeli bir çarpışma bekliyor.

Bunun üzerine kamp derin bir sessizliğe gömülür . Yarın her iki tarafıda çok büyük bir savaş bekliyordu.
Ertesi sabah erkenden yola koyuldu Genreal Aeng ve ordusu erkenden yola koyuldu.Ögleye dogru iki ordu Excortist Homenin orda karşı karşıya gelirler General Aeng yanına 4000 kişilik bir ordu almıştı 3000 kişi Zuko da 3000 kişi ise Kataradaydı . Ureuchi de ise 17 000 kişilik bir ordu wardı.Bunun üzerine sırıtarak:

-Beni bu ordunlamı yeneceksin hahahaha
-Kılıç kuşananındır emmi çekil yolumdan
-Arkamda duran şu babayigitleri görüonmu sen adamın ümügünü sıkarlar valla
-Kes sesini ! Sen Tarim Basine aitsin.Sen lanetlenmiş ve oraya atılmıştın Janganı ele geçirmeye hakkın yok.Sana son bi şans veriyorum teslim ol
Ureuchi kahkahalar atarak:Beni yenebileceginimi sanıorsun .Sana meydan okuyorum eğer gücün yetiosa gelde yen bakalım.

Bunun üzerine iki Liderde saflarına döner .

General Aeng Toph a:Bu Ureuchinin bu kadar yürekli olmasının nedeni ne buna bu cesareti veren kim?
-Ayaklarınızın altında can çekişirken suratının ifadesini görecegim anı sabırsızlıkla bekliyorum.

Bunun üzerine iki orduda harekete geçer çok çetin bir muharebe başlar.Savaş çok kanlı ve vahşidir General Aeng ve ordusu çok daha güçlüdür ama sayıca azlardır.1 saat kadar savaştıktan sonra tesadüfen Zuko ve Katara ikisde aynı anda sag ve soldan Ureuchiyi abluka altına alırlar Ureuchi çok şaşırır ve korkar.Ateş ve su masterları çok güçldürler ve adamlarıda 1 saat olmadan ureuchinin ordusunu yerle bir ederler.Daha sonra General Aeng Ureuchinin kızıl toprak püskürten yaratıgının başını keser ve Ureuchi yere düşer.General Aeng onnu ayaklarının altına alır.Şöyle der:
-Ait olduğun cehenneme dön.der we kafasını keser .Tam o anda Havadaki kara bulutlar gider ve Imperial Palacedeki bekleyen Robber askerlerde kendiliginden ölürler.Daha sonra General Aeng ve ordusu Jangana gelirler ve İmparator Rokuyu kurtarırlar .Bunun üzerine Roku ve Aeng arasında şu konuşmalar geçer:
-Beni kurtararak dünyamızın geleceğini kurtarmış oldun Aeng
-Bu benim görevimdi yapmalıydım
-Artık çok yaşlandım seni burda tüm çin halkının gözü önünde İmparator ilan ediyorum

Bunun üzerine Aeng çok sevinir ve başa o geçer ülkede huzur ve barış sağlanır.Kervan ticareti pürüssüz bir şekilde yapılmaya balar ve Ureuchi bir daha Tarim Basinde bile görünmez.Bazıları Ureuchinin Ruhunun bile öldüğünü düşünür...

YAZAR:Emre HAVAN
alfonso41
yeni üye
alfonso41

MesajKonu: Geri: UREUCHİNİN İNTİKAMI   UREUCHİNİN İNTİKAMI Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 4:21 pm

eline sağlık rep olsa rep vercektim ama rep yoq Very Happy
emrepun
yeni üye
emrepun

MesajKonu: Geri: UREUCHİNİN İNTİKAMI   UREUCHİNİN İNTİKAMI Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 9:10 pm

alfonso41 demiş ki:
eline sağlık rep olsa rep vercektim ama rep yoq Very Happy

aq saolda bide şu mına takdıgımın sitesinde yorumlar yukarı gitmese süper olacak
admin41
Admin
admin41

MesajKonu: Geri: UREUCHİNİN İNTİKAMI   UREUCHİNİN İNTİKAMI Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 10:14 am

ewt Very Happy şuna baq yukarı doğru Very Happy
https://ipekyolu.yetkin-forum.com
alfonso41
yeni üye
alfonso41

MesajKonu: Geri: UREUCHİNİN İNTİKAMI   UREUCHİNİN İNTİKAMI Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 10:17 am

ewt Very Happy heheehehe lol!
emrepun
yeni üye
emrepun

MesajKonu: Geri: UREUCHİNİN İNTİKAMI   UREUCHİNİN İNTİKAMI Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 1:44 pm

düzeldi olm aşşa doru Very Happy
emrepun
yeni üye
emrepun

MesajKonu: Geri: UREUCHİNİN İNTİKAMI   UREUCHİNİN İNTİKAMI Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 1:44 pm

yoklan yine yukarı gidio hay aq.
admin41
Admin
admin41

MesajKonu: Geri: UREUCHİNİN İNTİKAMI   UREUCHİNİN İNTİKAMI Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 12:30 am

bazı yerlerde yukarı doğru bazı yerlerde aşağı doğru Very Happy napalım lol!
https://ipekyolu.yetkin-forum.com

UREUCHİNİN İNTİKAMI
1 sayfadaki 1 sayfası